OFERTA

Opakowania

Opakowania

Oferujemy szeroki asortyment opakowań z tworzywa sztucznego z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego: butelki, nakrętki. Proponujemy także usługi w zakresie etykietowania butelek w technologii IML (na gorąco). Ponadto oferujemy: Butelki biodegradowalne* które szybciej rozkładają się w środowisku naturalnym.

Czytaj więcej

Doniczki

Doniczki

Oferujemy następujące typy doniczek wykonanych z polipropylenu pierwotnego, opartego na surowcach naturalnych (węgiel, wodór), który gwarantuje wysoką jakość wyrobu i neutralność dla środowiska ze względu na całkowitą przetwarzalność lub samodegradację. Ponadto stosujemy w naszych wyrobach odpowiednie do potrzeb dodatki uodparniające na działanie niskich temperatur i promieni słoneczych.

Czytaj więcej

Usługi na wtryskarkach

Usługi na wtryskarkach

Przedstawiamy wykaz oraz parametry wysokiej jakości wtryskarek produkcji niemieckiej i polskiej, na których wykonujemy zleconą produkcję. Zapewniamy wysoką wydajność i jakość produkcji..

Czytaj więcej

Maxiplast – producent opakowań z tworzyw sztucznych

Firma MAXIPLAST rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, proponujemy Państwu bardzo szeroki asortyment naszych wyrobów.

Główną gałęzią naszej produkcji są opakowania przeznaczone dla przemysłu spożywczego tj. ketchupy, musztardy i sosy. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy, między innymi: Unilever Polska Sp. z o.o., Dawtona Sp. z o.o., Firma Roleski Sp. J., Dijo Baking Sp. z o.o.

Pozostałą część produkcji stanowią doniczki dla ogrodnictwa i szkółkarstwa. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy surowce oparte na naturalnych składnikach (węgiel, wodór), które gwarantują wysoką jakość wyrobu oraz neutralność dla środowiska ze względu na wykorzystanie procesu recyklingu.

Ponadto stosujemy w naszych wyrobach odpowiednie do potrzeb dodatki uodparniające na działanie niskich temperatur i promieni słonecznych.

Wykonujemy również produkcję zleconą, gdzie nowoczesny park maszynowy umożliwia realizowanie zleceń na rozmaite wyroby, również te zaawansowane technologicznie. Gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania, jak również dogodne warunki współpracy. Dowodem na profesjonalność działań firmy Maxiplast jest wdrożony i ciągle doskonalony Zintegrowany System Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015 i PN:EN 15593:2008 Zarządzanie higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych oraz system HACCP.

Polityka Jakości

Maxiplast to jeden z wiodących producentów w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1995 roku. Jako profesjonalna firma produkująca opakowania plastikowe, proponujemy bardzo szeroki asortyment, oferując produkty w różnych wariantach i kształtach. Podstawą naszej działalności jest produkcja opakowań plastikowych przeznaczonych do żywności. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy zajmujące się sprzedażą takich produktów jak ketchupy, majonezy i wszelkiego rodzaju sosy. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów zapewniamy wysoką jakość opakowań oraz ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Sprawia to, że transport produktów jest o wiele łatwiejszy i sprawniejszy.

Profesjonalna produkcja przedmiotów z tworzyw sztucznych

W Maxiplast stawiamy na rozwój, dlatego pracujemy nad tym, aby produkcja opakowań z tworzyw sztucznych przez naszą fabrykę była stale udoskonalana. Gwarantujemy więc oryginalne i innowacyjne opakowania plastikowe do żywności, dostosowane do aktualnych potrzeb rynkowych. Skupiamy się na aktualnych trendach oraz zmieniających się potrzebach klientów, co sprawia, że jesteśmy bardzo innowacyjną firmą. W odróżnieniu od produktów szklanych nasze wyroby są mniej narażone na poważne uszkodzenia podczas podróży lub codziennego korzystania. Jako doświadczony producent opakowań plastikowych spożywczych wiemy na co zwrócić największą uwagę, co pozwala nam na profesjonalną produkcję pojemników.

Nasz bogaty asortyment zawiera także trwałe doniczki produkcyjne, zaprojektowane z myślą o warunkach zewnętrznych oraz potrzebach roślin. Od lat stosujemy w naszych wyrobach odpowiednie dodatki uodparniające na działanie niskich temperatur i promieni słonecznych. Dzięki temu nasze doniczki przemysłowe wystarczają na długi okres użytkowania, bez konieczności wymiany na nowe.

Sprawdzone produkty od Maxiplast

Jako producenci opakowań plastikowych z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować przetestowane, sprawdzone produkty. Stosujemy nowoczesną technologię, zapewniającą przede wszystkim trwałość i solidność. Sprawia to, że jesteśmy w stanie zaoferować produkty tworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu.

Co jeszcze nas wyróżnia? Stawianie na neutralność dla środowiska zamiast jego szkodliwości. Fabryka opakowań plastikowych Maxiplast wykorzystuje proces recyklingu oraz stosuje najnowsze patenty technologiczne, przyczyniając się do zmniejszenia negatywnego wpływu plastiku na środowisko.

Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta, dlatego angażujemy w produkcję, co pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom najlepszej jakość wyrobów. Profesjonalne działania Maxiplast sprawiają, że jesteśmy jednym z najbardziej znanych producentów tworzyw sztucznych we Wrocławiu.

*Projekt realizowany przy wsparciu i współfinansowaniu RPO WO  w ramach projektu Wdrożenie innowacyjnej technologii i produktów w firmie Maxiplast.