OFERTA

Opakowania

Opakowania

Oferujemy szeroki asortyment opakowań z tworzywa sztucznego z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego: butelki, nakrętki. Proponujemy także usługi w zakresie etykietowania butelek w technologii IML (na gorąco). Ponadto oferujemy: Butelki biodegradowalne* które szybciej rozkładają się w środowisku naturalnym.

Czytaj więcej

Doniczki

Doniczki

Oferujemy następujące typy doniczek wykonanych z polipropylenu pierwotnego, opartego na surowcach naturalnych (węgiel, wodór), który gwarantuje wysoką jakość wyrobu i neutralność dla środowiska ze względu na całkowitą przetwarzalność lub samodegradację. Ponadto stosujemy w naszych wyrobach odpowiednie do potrzeb dodatki uodparniające na działanie niskich temperatur i promieni słoneczych.

Czytaj więcej

Usługi na wtryskarkach

Usługi na wtryskarkach

Przedstawiamy wykaz oraz parametry wysokiej jakości wtryskarek produkcji niemieckiej i polskiej, na których wykonujemy zleconą produkcję. Zapewniamy wysoką wydajność i jakość produkcji..

Czytaj więcej

O FIRMIE

Firma MAXIPLAST rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, proponujemy Państwu bardzo szeroki asortyment naszych wyrobów.

Główną gałęzią naszej produkcji są opakowania przeznaczone dla przemysłu spożywczego tj. ketchupy, musztardy i sosy. Naszymi głównymi odbiorcami są firmy, między innymi: Unilever Polska Sp. z o.o., Dawtona Sp. z o.o., Firma Roleski Sp. J., Dijo Baking Sp. z o.o.

Pozostałą część produkcji stanowią doniczki dla ogrodnictwa i szkółkarstwa. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy surowce oparte na naturalnych składnikach (węgiel, wodór), które gwarantują wysoką jakość wyrobu oraz neutralność dla środowiska ze względu na wykorzystanie procesu recyklingu.

Ponadto stosujemy w naszych wyrobach odpowiednie do potrzeb dodatki uodparniające na działanie niskich temperatur i promieni słonecznych.

Wykonujemy również produkcję zleconą, gdzie nowoczesny park maszynowy umożliwia realizowanie zleceń na rozmaite wyroby, również te zaawansowane technologicznie. Gwarantując przy tym najwyższą jakość wykonania, jak również dogodne warunki współpracy. Dowodem na profesjonalność działań firmy Maxiplast jest wdrożony i ciągle doskonalony Zintegrowany System Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015 i PN:EN 15593:2008 Zarządzanie higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych oraz system HACCP.

Polityka Jakości

*Projekt realizowany przy wsparciu i współfinansowaniu RPO WO  w ramach projektu Wdrożenie innowacyjnej technologii i produktów w firmie Maxiplast.